Dost İnşaat | Turizm

Meteor Beach

1995 yılında “Bodrum’un en önemli plajlarından birine sahip olma bilinci ile, müşterilerine dünya standartlarında hizmet vermek” ilkesiyle yola çıkan Meteor Beach, 28 yıllık süreçte Bodrum’da, beach işletmeciliği kültürünün getirilmesinde büyük rol oynayarak, beach işletmeciliğini kabullendiren köklü bir firma olmayı başarmıştır.

1995 yılında Otel & Restaurant & Beach işletmeciliğinin aynı anda hem yerel-günlük hem de turistik ve kültürel amaçla bir arada işletmeyi başarmıştır. Meteor Beach yarımadada iddialı plajlar arasında yer almaktadır.

Bodrumun Beach işletmeleri arasında yer almakta olup ayrıca ABD’de iş ve ekonomi çevrelerine hitap eden Forbes dergisinde, Bodrum – Akyarlar Kumsalı geçtiğimiz yıl “dünyanın en lüks” 15 kumsalı arasına girmeyi başarmıştır. Meteor Beach kurulduğu günden itibaren birçok kişiyi ağırlamış olup ev sahipliği yapmıştır.

Bodrum Akyarlar Plajı; Bodrum yarımadasının en güneybatı ucunda Bodrum merkeze yaklaşık 21 km. uzaklıkta yer almakta ve Bodrum yarımadasının en popüler tatil beldelerinden birisi konumundadır. Akyarlar aynı zamanda Bodrum yarımadasının en önemli sörf merkezlerinden birisidir.

Dost İnşaat | Turizm

İletişim

Meteor Beach

Tesisimiz